Przedłużamy rekrutację!

W związku z wakacjami, czasem urlopowym a także panującymi upałami wydłużamy do 10.08.2018 rekrutację organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem terenów wiejskich.

Reprezentujesz organizację działającą na terenach wiejskich (nie jest to wymóg konieczny), szukasz inspiracji, potrzebujesz wsparcia, szukasz nowych możliwości rozwoju, chcesz nabyć nowe umiejętności czy też chcesz, by twoja organizacja lepiej się rozwijała? Nie zastanawiaj się dłużej - rekrutacja trwa do końca lipca. Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych zaprasza do udziału w projekcie „Rozwiń skrzydła” realizowanego ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W ramach projektu Twoja organizacja oraz jej członkowie mogą wziąć udział w następujących działaniach:
cykl edukacyjny AKADEMIA ROZWOJU LOKALNEGO, SZKOLENIA TEMATYCZNE, FORUM INICJATYW LOKALNYCH
, WEBINARIA, KONKURS INICJATYW ROZWOJU LOKALNEGO.

Przez cały okres realizacji działań z organizacjami uczestniczącymi w projekcie pracował będzie animator odpowiedzialny za bezpośredni kontakt, pomoc w identyfikowaniu ich potrzeb, wskazywanie możliwości rozwoju oraz zachęcanie do współpracy w ramach tworzonej sieci.

Jeśli zainteresowało Cię którekolwiek działanie to jest to projekt dla Ciebie i Twojej organizacji!
Zgłoś się już dziś - zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do nas.

Skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego prześlij do 10.08.2018 roku na e-mail: biuro@forumanimatorow.org, zaś oryginał drogą tradycyjną na adres  Forum Animatorów Społecznych, ul. Warszawska 55, 82-300 Elbląg.

 


Pliki do pobrania