Aktywny Elbląga ZAPRASZA!

Masz ochotę na wspólne wyjazdy rodzinne? Szukasz twórczych zajęć dla dzieci, młodzieży i całych rodzin? Potrzebujesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia prawnika, mediatora, doradcy zawodowego lub coacha? Chcesz zrobić coś dobrego dla siebie? TEN projekt daje taką SZANSĘ!

Właśnie ruszyła druga rekrutacja uczestników projektu "Aktywny Elbląg", którego działania rozpoczęły się w kwietniu 2018 roku w trzech lokalizacjach Elbląga!
To wyjątkowa okazja do tego, by skorzystać z bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin, wsparcia specjalistów, dedykowanych warsztatów dla dorosłych, wyjazdów wakacyjnych. To okazja, by zrobić coś dobrego dla siebie, a jednocześnie spotykać się z ciekawymi ludźmi oraz animatorami projektu w dzielnicowych Klubach Sąsiedzkich prowadzonych na dzielnicy Zawada (sala przy ul. Płk. Dąbka 213), na osiedlu Nad Jarem (OZSK, ul. Tuwima 4) oraz na Warszawskim Przedmieściu ("Juniorek", ul. Wyczółkowskiego 5F).

 

   

Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych i Spółdzielnia Socjalna IDEA zapraszają do udziału m.in. osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, osoby lub rodziny korzystające ze świadczeń pomocy społecznej bądź Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, osoby niepełnosprawne, a także członków gospodarstw domowych sprawujący opiekę nad osobą z niepełnosprawnością, rodziny przeżywające trudności w pełnieniu funkcji opiekuńczo-wychowawczych oraz osoby niesamodzielne, które z różnych względów potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. To dla nich przewidziano dwanaście miesięcy wsparcia dostosowanego do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości. 
 

Rekrutacja trwa do 29 marca 2019 roku! Regulamin i formularz zgłoszeniowy do projektu znajdziecie Państwo w załącznikach.
Po szczegóły zapraszamy do kontaktu: tel, 795 050 384, e-mail: elblag.aktywny@gmail.com, biuro projektu ul. Warszawska 55 w Elblągu.

Projekt "Aktywny Elbląg" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w projekcie jest bezpłatny.


Pliki do pobrania