Ruszamy ze szkoleniem dla menadżerów!

Masz wpływ na zarządzanie organizacją pozarządową? Uważasz, że dobra organizacja powinna być sprawnie zarządzana? Czujesz, że możesz przyczynić się do lepszego funkcjonowania swojej organizacji, ale plan na rozwój Twojej organizacji jest nadal tylko planem? Nie wiesz jak skutecznie promować swoje produkty i usługi? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiadasz „tak”, skorzystaj z propozycji Forum Animatorów Społecznych w Elblągu i weź udział w cyklu szkoleniowym Menadżer 3.0!

W ramach cyklu Menadżer 3.0:

 

Czym jest Menadżer 3.0?

To cykl 4 bezpłatnych, weekendowych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych trenerów i ekspertów. Jest to cykl szkoleń z zakresu zarządzania organizacją pozarządową, który obejmuje obszary tematyczne, ważne dla wszystkich organizacji (niezależnie od ich profilu działalności,  doświadczenia czy liczby zrealizowanych projektów).

W ramach Szkoły zdobędziesz i pogłębisz swoje kompetencje z zakresu:

 

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do zgłaszania się reprezentantów (nie więcej niż 2 osoby z jednej organizacji) organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego.

 

Jakie są tematy szkoleń?

6-8.03.2020 - Ja jako menadżer. Kompetencje dobrego menedżera – zarządzanie strategiczne.

27-29.03.2020 - Jak sprawnie zarządzać? Jak stworzyć dobry zespół, motywować do działania. Procedury i dokumenty, które w tym pomogą.

8-10.05.2020 –Jak to wszystko policzyć? Wspólny język z księgowością. Finanse i księgowość.

5-7.06.2020 – Jak się sprzedać? Marka NGO, marketing.

 

Jak się zgłosić?

By wziąć udział w Menadżerze 3.0, należy zapoznać się z regulaminem, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 24 lutego 2020 roku (do godz. 12.00), w wersji elektronicznej lub podpisany skan na adres: biuro@forumanimatorow.org.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/U9Bnw8PETmLgz9519

 

Organizator zapewnia uczestnikom zakwaterowanie, posiłki oraz materiały szkoleniowe.


Pliki do pobrania